У Польщі розпочався набір бажаючих вступити до українського легіону: заявки подали близько 200 осіб

У Польщі розпочався набір бажаючих вступити до українського легіону: заявки подали 196 осіб.  Як повідомляє РБК-Україна, про це заявив заступник міністра оборони Польщі Павел Залевський.

За його словами, у Любліні триває масштабний набір до добровольчого українського легіону. До нього можуть вступити всі громадяни та громадянки України. Наразі заявки подали майже двісті осіб з усієї Європи.

"Якщо буде сформована перша група з кількох сотень добровольців, ми негайно розпочнемо їх навчання", - розповів він.

Залевський нагадав, що Польща вже підготувала понад 20 000 українських солдатів у рамках навчальної програми ЄС. Він зауважив, що не тільки Польща, але й у всій Європі є охочі вступити до легіону.

"Ми бачимо дуже великий інтерес до цієї ініціативи серед наших громадян. Точні цифри доступні Міністерству оборони тут, але я можу сказати, що станом на п'ятницю, 4 жовтня, цифра становила 196 осіб, які подали заявки з усієї Європи", - сказав він.

У липні міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський розповів, що кілька тисяч людей хочуть вступити до українського легіону. А згодом глава Міноборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш розповів, що кількість охочих стати частиною українського легіону "занадто мала".

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті