У Покровську вже понад 80 постраждалих у результаті ворожого удару, серед них двоє дітей

Кількість поранених від російської ракетної атаки по місту Покровськ Донецької області зросла до 81. По це повідомив голова ОВА Павло Кириленко в ефірі телемарафону 8 серпня.

"Станом на 11:00 зазнали поранень 39 цивільних, 31 поліцейський, семеро працівників ДСНС і четверо військових. Семеро людей загинули – п'ятеро цивільних, рятувальник та військовий", - сказав голова області.

Кириленко зазначив, що серед поранених є двоє дітей 2006 і 2012 року народження.

За його словами, зафіксовані  пошкодження 12 багатоповерхівок,  будівель готелю, прокуратури, пенсійного фонду, аптеки, двох магазинів, двох кафе та двох цивільних автомобілів.

Як повідомлялося, росіяни вдарили по Покровську вчора ввечері, здійснивши два удари "Іскандерами" о 19:15 та 19:52. Ракети поцілили у центр міста.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
23.04.2025
14:45

«Точкою, до якої мають бути досягнуті важливі домовленості, має стати 9 травня». Російські ЗМІ про Україну

Якщо США все ж таки відмовляться від посередницьких зусиль із врегулювання українського конфлікту, це стане публічною поразкою Трампа, який ще під час передвиборчої програми обіцяв покінчити з конфліктом.
Світ
22.04.2025
08:29

Альтернативи американській зброї, неонацистські союзники Путіна і авторитарний Зеленський. Західні медіа про Україну

“Наразі Patriot залишаються незамінними для протиповітряної оборони Європи. Пройдуть роки, перш ніж у неї з’явиться власний захисний щит із системою SAMP/T”
Країна
21.04.2025
12:03

«Хочу багато грошей, щоб викупити Росію і закінчити війну». Про це зараз мріють наші діти…»

Є в мене таке гасло: Навіть якщо ти знаєш, що завтра кінець Світу  -  обов'язково саджай  сьогодні дерево.
Всі статті