У південнокорейській розвідці заявили, що Північна Корея готується до додаткового розгортання військ і постачання безпілотників-камікадзе до РФ

Північна Корея готується до додаткового розгортання військ й постачання безпілотників-камікадзе до росії. Про це заявили у південнокорейському Об'єднаному комітеті начальників штабів (JCS) 23 грудня.

"Всебічна оцінка численних розвідувальних даних показує, що Північна Корея готується до ротації або збільшення розгортання військ у Росії, водночас постачаючи 240-міліметрові ракетні установки та 170-мм самохідну артилерію. ...Є також деякі ознаки того, що Північ переходить до виробництва та постачання безпілотників-смертників, вперше представлених під час інспекції Кім Чен Ина на місці в листопаді", - цитує заяву JCS "Yonhap News Agency".

В JCS цей крок пояснили зусиллями Північної Кореї щодо отримання практичного досвіду ведення війни та модернізації своєї звичайної системи озброєнь.

За прогнозами південнокорейських військових, наступного року Північна Корея продовжить провокації в "сірій зоні", такі як запуск повітряних куль зі сміттям і здійснення атак з глушіння GPS-сигналів.

"Оскільки Північ має зосередитися на підтримці Росії в наступному році, вона, ймовірно, буде відчувати себе обтяженою можливістю викликати військову напруженість або конфлікти, які можуть призвести до створення нового фронту війни. Але необхідність співпраці з обміну інформацією зі США, а також встановлення твердої позиції готовності є життєво важливими, оскільки існує також можливість того, що Північ може вдатися до різних провокацій, таких як запуск міжконтинентальної балістичної ракети або ядерне випробування, щоб посилити свої позиції в переговорах зі США", - заявили також у JCS.

Раніше повідомлялось, що кілька сотень північнокорейських військовослужбовців, які воюють разом з російськими силами проти України, були вбиті або поранені під час боїв на Курщині.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
22.04.2025
08:29

Альтернативи американській зброї, неонацистські союзники Путіна і авторитарний Зеленський. Західні медіа про Україну

“Наразі Patriot залишаються незамінними для протиповітряної оборони Європи. Пройдуть роки, перш ніж у неї з’явиться власний захисний щит із системою SAMP/T”
Країна
21.04.2025
12:03

«Хочу багато грошей, щоб викупити Росію і закінчити війну». Про це зараз мріють наші діти…»

Є в мене таке гасло: Навіть якщо ти знаєш, що завтра кінець Світу  -  обов'язково саджай  сьогодні дерево.
Донбас
20.04.2025
18:31

І все кругом «бесхозное» і все кругом моє: Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня у ЗМІ окупованого Донбасу розповідали, як правильно поділити вкрадене українське майно, і переконували місцевих мешканців, що щойно найласіші шматочки стануть «федеральною» власністю, їхнє життя остаточно налагодиться......
Всі статті