У Палаті представників США заявили, що пакет допомоги Україні проголосують не раніше середини березня

Палата представників США, ймовірно, не зможе проголосувати за пакет допомоги Україні раніше за середину березня. Про це заявив голова Комітету із закордонних справ Палати представників США Майкл Маккол, повідомляє "Еспресо" з посиланням на Reuters.

"Я не хочу говорити від імені спікера, але я думаю, що він хоче спочатку пройти через процес асигнувань - який приведе нас до 8 березня - а потім зайнятися додатковими виділеннями коштів", - заявив Маккол.

Він також заявив, що не уважно читав законопроєкт, але має побоювання, зокрема з приводу запропонованих змін у військовому фінансуванні.

Маккол також підкреслив, що законопроєкт про виділення допомоги Україні буде ухвалено палатою представників, якщо спікер Палати Майкл Джонсон допустить голосування, попри опозицію з боку активної групи законодавців, найбільш тісно пов'язаних з колишнім президентом Дональдом Трампом.

"Я думаю, що промивання мозку, якщо хочете, про те, що нам доводиться обирати між нашим південним кордоном та Україною, вже відбулося. Я з цим не згоден. Я думаю, що ми – велика нація і можемо робити й те, і інше", - зазначив Маккол.

Нагадаємо, 13 лютого сенат США проголосував за пакетний законопроєкт, який передбачає 61 млрд доларів для України. Законопроєкт було передано у Палату представників Конгресу.

Проте Палата представників США пішла на перерву до кінця лютого, не проголосувавши пакетний проєкт закону, до якого входять кошти на підтримку України.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті