У Німеччині зросла кількість біженців з України, які влаштувалися на роботу

За вересень цього року у Німеччині працевлаштувалося, пройшли навчання або стали самозайнятими вдвічі більше українських біженців, ніж за аналогічний час торік. Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на DPA. 

Як зазначається, міністр праці Німеччини Губертус Гайль повідомив, що у вересні 8,5 тисяч українців працевлаштувалися на первинному ринку праці, пройшли навчання або стали самозайнятими. На його думку, такий показник свідчить, що ініціатива Job Turbo, спрямована на інтеграцію біженців на ринок праці, працює. 

Станом на липень 2024 року, з 700 тисяч українців працездатного віку, які приїхали до Німеччини, працювали близько 266 тисяч. З них близько 213 тисяч також сплачували внески на соціальне страхування.

Голова Федерального агентства зайнятості Андреа Налес вважає, що наразі ринок праці не дуже сприйнятливий до українців. Однією з перешкод до працевлаштування є проблема з дозвільними процедурами для визнання професійних кваліфікацій, а одним з головних обмежуючих факторів є знання мови. Втім, наразі реалізуються програми, які передбачають вивчення німецької на робочому місці, тобто після початку роботи.

Нагадаємо, раніше голова баварської опозиційної партії ХСС у Бундестазі Александер Добріндт закликав висилати безробітних українських біженців з Німеччини.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті