У МОЗ закликали українців здавати донорську кров – для успішного наступу (контакти)

Міністерство охорони здоров'я України закликало громадян здавати донорську кров для того, щоб наступ ЗСУ був успішним. Про це ідеться у повідомленні МОЗ у Facebook від 13 травня.

"Для успішного наступу потрібно не тільки озброєння. Потрібна кров, аби рятувати героїв. Потрібні надійні і сталі запаси крові та її компонентів, аби кожен, хто потребує відповідної медичної допомоги, отримав її вчасно і достатньо", – сказано в повідомленні.

Підкреслюється, що при важких пораненнях життя бійця часто залежить від наявності крові зараз і поруч та в достатній кількості. "Кров одного донора може врятувати трьох людей. Але буває так, що одному пораненому потрібна кров трьох донорів – щоб врятувати життя і довезти воїна до операційного блоку", – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що долучитися до донорства і здати кров можна вибравши для себе найбільш зручний варіант. Потрібні для цього телефони наяведені за посиланням.

Раніше повідомлялось, що в Україні презентували онлайн-платформу, яка допоможе залучати благодійні кошти.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
16.04.2025
13:57

«Трамп і Зеленський загнали себе в становище заручників». Російські ЗМІ про Україну

«Відносне затишшя з боку західних політиків щодо удару по Сумах також свідчить про зміни в підходах Вашингтона і Брюсселя до тиску на Росію"...
Донбас
13.04.2025
18:00

Російський прем'єр-міністр «ДНР» спростував заяви Пушиліна про швидке перетворення «республіки» на квітучий сад. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ватажок "ДНР" відвідав російський Ростов-на-Дону, де з трибуни чергового пропагандистського форуму про "відродження" окупованих територій України намалював утопічну картину світлого майбутнього Донбасу.
Країна
11.04.2025
11:18

Виживання в період втрати соціальних зв’язків

Що робити, коли поруч немає нікого, хто може тебе підтримати? Коли людина опинилась у складній ситуації, залишилась наодинці зі своїми проблемами, немає грошей на психолога, або взагалі не до психолога, бо треба виживати.
Всі статті