У Мінреінтеграції розповіли, що робити, якщо близька людина зникла безвісти

У разі зникнення близької людини українцям слід повідомити про це державним органам, які займаються розшуком. Про це повідомляє Мінреінтеграції у Телеграм.

Якщо зникла близька людина, варто звернутися:

до відділення Національної поліції з відповідною заявою і здати ДНК-матеріали;

до Національного інформаційного бюро на цілодобову гарячу лінію за номером 16-48 (для дзвінків з-за кордону +38 (044) 287-81-65) або через чат-боти у Telegram чи Viber;

на гарячу лінію Уповноваженого зі зниклих безвісти: 0 800 339 247. У вихідні можете надсилати повідомлення у Viber і Telegram на номер: (095) 896-04-21.

Якщо ваша близька людина - військова, також варто звернутися до:

командування військової частини, де особа проходила службу, із запитом щодо надання результатів службового розслідування;

територіального центру комплектування та соціальної підтримки, з якого особу було призвано на військову службу, щодо надання інформації.

Також можна звернутися до Міжнародного Комітету Червоного Хреста за номером: 0 800 300 155.

Нагадаємо, 16 жовтня родини українських захисників вийшли на акцію в Києві та вимагали повернути додому полонених і зниклих безвісти.

Раніше повідомлялось, що з 1 жовтня запрацювала "гаряча лінія" Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин.

 

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті