У Міноборони розроблять нові штани з наколінниками, підсумки та бейсболку за запитом військових

Міноборони України планує розширити асортимент речового майна для військових, у відомстві розробляють технічні специфікації для бейсболки, штанів із наколінниками, підсумків для турнікетів і планшетів. Про це повідомляє пресслужба Міноборони. 

Як повідомляється, саме ці речі найпотрібніші, про що свідчило опитування військових, яке протягом липня-серпня провів Департамент політики закупівель Міноборони спільно з Командуванням сил логістики.

За словами заступника міністра оборони України Дмитра Кліменкова, опитування було проведено, щоб дізнатися реальний стан справ із забезпеченням ЗСУ формою, бронежилетами, шоломами. За цим майном потреба практично повністю закрита і забезпечення відбувається в повному обсязі зі сформованими складськими запасами.

Також військові мали можливість висловити побажання щодо того, якого речового майна їм не вистачає. Приміром, на їхню думку, варто видавати також демісезонні куртки (вітровки), одномісні індивідуальні намети, підсумки для планшетів і турнікетів, військові бейсболки, тактичні кросівки тощо.

"Ми прагнемо забезпечити наших військових усім необхідним для ефективного виконання завдань. Змінюється війна, змінюються потреби - і ми дослуховуємось до військовослужбовців. Під час опитування вони висловили конкретні побажання щодо речового майна, якого їм бракує. Ми це врахуємо", - зазначив Кліменков.

Як повідомлялося, під час масованої ракетної атаки росіян по Києву постраждали склади та виробництво компанії M-Tac (Militarist Tactical), яка випускає тактичне спорядження, військовий одяг і взуття.

Статті

Світ
26.09.2024
22:00

Російський метал у Європі: "історична помилка" Брюсселя

Європейський санкційний «паркан» щодо російської металопродукції виглядає як діряве решето. Цинізм у тому, що дірки у "паркані" передбачливо зробили самі єврочиновники.
Країна
25.09.2024
14:09

Квартирний бум проти переселенців. Їдеш від війни – залишай дітей, старих та тварин

Вимушені переселенці стають легкою здобиччю для недобросовісних власників. На жаль, навіть договір не завжди може захистити орендарів.
Донецьк
23.09.2024
12:17

Перейменування на Донеччині: як у 2024 році змінювали назви, пов'язані з РФ

Вже втретє за останні 10 років населенні пункти Донецької області стикаються із необхідністю масово змінювати назви об’єктів топоніміки на своїй території.
Всі статті