У Міноборони озвучили головні пріоритети у зброї для ЗСУ

Головним пріоритетом у зброї залишаються засоби ППО та ракети для них, також ЗСУ потребує артилерійських снарядів та засобів РЕБ. Про це заявив перший заступник міністра оборони Іван Гаврилюк, повідомляє РБК-Україна.

Він зазначив, що Україна потребує засобів протиповітряної оборони різних типів. Йдеться не тільки про захист міст та критичної інфраструктури, але й про безпеки військових на лінії фронт.

Гаврилюк наголосив, що пріоритетом залишаються сучасні засоби ППО та ракети до них, які можуть збивати балістику ворога

"Також велике значення для нас має забезпечення артилерійськими боєприпасами, тому що перевага застосування артилерійських боєприпасів противника залишається у середньому 1 до 5 на їхню користь. І також це засоби радіоелектронної боротьби, щоб ми могли надійно прикривати об'єкти критичної інфраструктури, а також підрозділи на полі бою", - заявив Гаврилюк.

Заступник міністра оборони також заявив, що за день окупанти скидають 100-120 на позиції захисників. В місяця - це понад 3-4 тисяч КАБів. За його словами, боротися з авіаударами можна лише, знищуючи російські літаки, які скидають бомби.

Як повідомлялося, до експлуатації у ЗСУ допустили ще 18 зразків озброєння та військової техніки.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті