У Міноборони Німеччини спростували повідомлення про блокаду пакета допомоги Києву

Новий пакет допомоги вже підготовлено відомством і зараз проходить процедура узгодження в уряді ФРН. Про це заявив глава Міноборони Німеччини Боріс Пісторіус в інтерв'ю Tagesspiege 12 січня.

 «Ніякої блокади немає», - заявив Пісторіус.

Новий пакет допомоги на 4 млрд євро вже підготовлено  і зараз проходить процедура його узгодження в уряді ФРН, - запевнив він. 

Раніше у ЗМІ з'явилася інформація, що канцлер Олаф Шольц заблокував новий пакет військової допомоги Україні на €3 млрд.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті