У Межигір'ї діяло масштабне виробництво фальсифікованої харчової продукції відомих українських та міжнародних брендів

Детективи Бюро економічної безпеки України викрили групу осіб, яка організувала виготовлення та розповсюдження підробленої харчової продукції під виглядом відомих українських та міжнародних торговельних марок у Києві та Межигір'ї. Про це повідомляє прес-служба БЕБ 5 грудня.

"Співробітники БЕБ провели обшуки на складах у Києві та області, у приміщеннях на території "Межигір’я" та виявили лінії автоматичного фасування та маркування, фасувальні ємності з логотипами відомих торговельних марок, великі об’єми сировини, з якої виготовлялась контрафактна продукція, продукцію без документального підтвердження тощо", - зазначається у повідомленні.

Для масового виробництва та фасування солодощів, кави, спецій, кавових та какао виробів, вермішелі швидкого приготування, вафель, жувальної гумки та іншої фальсифікованої продукції зловмисники використовували спеціальне обладнання.

За інформацією БЕБ, вага вилученої контрафактної продукції, сировини для її виготовлення, пакувальних засобів тощо становить орієнтовно 200 тонн.

Крім того, Бюро встановило, що підпільне виробництво в Межигір’ї використовувало потужності, зокрема електроенергію Національного парку. 

Також БЕБ встановлює повне коло осіб причетних до незаконного виробництва та місця продажу фальсифікованої продукції, підраховує щомісячний оборот підпільного виробництва продукції та суму завданих державі збитків.

Раніше БЕБ викрило схему незаконного виробництва і продажу пального, до якої причетний "кримінальний" кум Медведчука із Закарпаття.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті