У листопаді в Україні загинули 165 цивільних, зокрема восьмеро дітей - Лубінець

У листопаді 2024 року в Україні загинули щонайменше 165 цивільних осіб і 887 дістали поранення, з них вісім дітей загинули і 57 дістали поранення,. Про це повідомив уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець у Телеграм 11 грудня.

"Загалом від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну загинули 12 340 цивільних. Ще 27 836 – отримали різного роду поранення. Моніторингова місія ООН зауважила, що кількість втрат у листопаді 2024 року стала значно більшою, ніж у листопаді 2023 року (113 загиблих, 363 поранених)", - написав Лубінець.

Він зазначив, що 65 громадян України загинули внаслідок використання росіянами далекобійної зброї (ракет і боєприпасів). У Херсонській області майже щодня від обстрілів безпілотними літальними апаратами малої дальності (дронами) гинули і були поранені цивільні громадяни.

Місія ООН також зазначила, що російські збройні сили відновили широкомасштабні скоординовані атаки на енергетичну інфраструктуру України.

"Світ не має просто спостерігати за зміною статистики жертв. Світ повинен зробити все, аби терористична Росія відповіла за кожне зруйноване життя! Допомагайте Україні, адже саме таким чином ви захищаєте і себе!" - наголосив Лубінець.

Як повідомлялося, збільшилася кількість постраждалих внаслідок ворожого удару по Возесенівскому району Запоріжжя. 

Статті

Країна
17.01.2025
17:00

Житлові програми для ВПО у 2025 році: субсидії, кредити, компенсації

Згідно з умовами цього проєкту, кредит на житло видається під 3% річних на термін до 30 років та з початковим внеском від 6% вартості. 
Країна
16.01.2025
17:00

Економіку тягнуть із «тіні»: що відбувається?

Красти мільярди гривень на фіктивних операціях з ПДВ – неможливо без співучасті податківців. На найвищому рівні. Залишатися при цьому безкарними неможливо без належного прикриття в силових органах...
Країна
15.01.2025
16:14

Михайло Гончар: Придністров'я, за задумом Кремля, має відіграти роль жертви "фашистських режимів" у Києві та Кишиневі

Російський газ постачався за певною двосторонньою угодою. Для Придністров'я він був практично безкоштовним, а борги вішалися на офіційний Кишинів. Таким чином, ще в 90-х був накопичений гігантський борг для Молдови, який пред'являвся на кілька...
Всі статті