У "ЛНР" засудили до 14 років колонії 52-річного бійця ЗСУ Володимира Гулавського

Так званий "верховний суд ЛНР" засудив до 14 років колонії 52-річного українського військовополоненого, який нібито кинув гранату в порожню квартиру жителя Сєвєродонецька. Про це повідомили у слідчому комітеті РФ 13 листопада, пишуть окупаційні ЗМІ.

"Вироком суду Гулавському призначено покарання у вигляді позбавлення волі на строк 14 років із відбуванням у колонії суворого режиму. Суд у повному обсязі задовольнив позовні вимоги власника житлового приміщення", - ідеться в повідомленні.

Окупанти стверджують, що 21 травня 2022 року Гулавський у складі підрозділу перебував у Сєвєродонецьку. Знаючи про те, що в багатоквартирному житловому будинку №1, який входить до складу житлового комплексу "Мрія", нікого немає, військовослужбовець, нібито "...який мав негативне ставлення до місцевого населення, закинув у вікно однієї з квартир гранату, заподіявши власникові помешкання шкоду".

Уточнюється, що потерпілий заявив цивільний позов, у якому зажадав від обвинуваченого 1 млн рублів як компенсацію заподіяної йому матеріальної шкоди і моральної шкоди, і окупаційний "суд" цю вимогу задовольнив.

Раніше повідомлялося, що українського військовополоненого Романа Бондаренка в "ЛНР" засудили до 14 років колонії.

Статті

Світ
22.01.2025
11:10

«Другий варіант дозволить нам диктувати умови на переговорах». Російські ЗМІ про Україну

Фактично ЗСУ перейшли до американської тактики «просочування». Вона характеризується безперервним промацуванням і тиском на оборону і вклинюванням маленьких груп, що загрожує в підсумку «перфоруванням» фронту»...
Донецьк
21.01.2025
12:34

Про що «забула» російська пропаганда. Хроніка першого бою за Донецький аеропорт

Пропагандисти «ДНР» продовжують брехати, що звільнення Донецького аеропорту від російських терористів та їхніх проксі стало початком «агресії України» проти мирних жителів Донецька.
Луганськ
20.01.2025
23:00

За два місяці звільнили 20 працівників. Запобігання корупції в релокованій МВА

Коли Сіверськодонецька МВА працювала на своїй території, прояви корупції могли бути на різних рівнях… Тепер, при роботі в релокації вони можливі лише у двох варіантах: або в публічних закупівлях, або у працевлаштуванні.
Всі статті