У Києві відкрили безкоштовний простір для підтримки дітей, які постраждали від війни (адреса)

За ініціативи Благодійного фонду "Клуб Добродіїв" у столиці відкрився безкоштовний простір "Місце сили" для підтримки дітей, які постраждали від війни. Про це повідомляє Мінреінтеграції.

"Це простір з обладнаним укриттям для дітей та підлітків 10-17 років, які перебувають у Києві та найближчому передмісті. Локація містить лекційно-тренінговий простір, артзону "Творчість – антидот стресу", терапевтичну кімнату "Дорослим вхід заборонено" та кімнату довіри", - зазначається у повідомленні.

У тестовому режимі перші групи підлітків вже відвідали простір.

У Мінреінтеграції зазначили, що для того, щоб потрапити у "Місце сили", необхідно обрати зручний день та цікаву для вас подію у розкладі. Далі потрібно заповнити реєстраційну форму.

Перед першим відвідуванням адміністратор зв’язується із батьками або опікунами дитини для підтвердження реєстрації. Якщо ж ви уже знайомі з роботою простору, то протягом кількох годин отримаєте смс-підтвердження.

"Місце сили" працюватиме щодня з 10:00 до 19:00. 

Простір розташований за адресою: місто Київ, вулиця Ігорівська, 1/8 (біля станції метро "Поштова площа").

Як повідомлялось раніше, у Києві відкрився гуманітарний хаб Старобільської РДА (адреса, контакти). Приїхав Жадан.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті