У Києві поліція викрила та затримала групу квартирних аферистів
У Києві слідчі Нацполіції викрили групу квартирних аферистів, які займалися фіктивним продажем квартир. Про це повідомляє прес-служба відомства.
У групі діяло шестеро зловмисників, а її організаторкою була раніше судима 39-річна жінка. Разом зі спільниками вона намагалася продати дві квартири за 60 тисяч доларів. У разі вдалої афери, злочинці планували продати ще три об’єкти нерухомості вартістю 5 млн грн.
"Наразі жінка є підсудною у кількох справах щодо шахрайства з квартирами громадян на загальну суму понад 6 млн грн. Перебуваючи на волі у зв’язку з внесенням застави та очікуючи рішення суду, вона вирішила провернути нову шахрайську схему. Як спільників організаторка залучила жителя Києва, який раніше з нею «співпрацював» і зараз також є підсудним у справі щодо викрадення людей з метою заволодіння їхніми квартирами", - розповіли у поліції.




Як повідомлялося раніше, викрито в’язнів Рівненської колонії, які виманювали гроші у родичів військовополонених та зниклих безвісти.
Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка
ПідтриматиСтатті

Союз непорушний російських журналістів... Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Капелан та “Едельвейс». Про Бога, страх і братерство
