У Києві 3-4 червня відбудеться фестиваль "Стадіон культури"

У Києві 3 та 4 червня відбудеться перший з п’яти фестивалів серії «Стадіон Культури», яка поєднує в собі музикальну, культурну, соціальну та благодійну складові.

Фестиваль прийматиме Льодовий стадіон площею близько 13 000 кв.м. На головній сцені впродовж двох днів відбудуться виступи таких виконавців, як Олег Скрипка та гурт «Воплі Відоплясова», LATEXFAUNA, Cape Cod, учасник національного відбору на Євробачення-2022 – гурт «Our Atlantic», Denys Vnuk та інші.

На території фестивалю будуть розміщені розважальні зони для дітей та дорослих, зони відпочинку, а окремою частиною фестивалю стане проведення лекцій та клубів від фахівців з мистецтва, гастрономії, літератури, спорту та кіно.

На першому заході 3-4 червня «Стадіон Культури» разом з благодійною організацією «Район #1» допомагають закрити збір для відновлення оселі сім’ї військового Романа Голода з Чернігівської области, будинок якого зруйнований вщент.

Для українських військових при наданні оригіналу посвідчення учасника бойових дій вхід буде безкоштовним. 

Вартість вхідного квитка на один фестивальний день складає 200 грн онлайн, та 250 грн у касі в день заходу. Придбати квитки можна на сайтах Concert.ua та Ticketsbox.

Адреса «Стадіону Культури» – пр. Академіка Глушкова, 9. Найближча станція метро – «Іподром», яка працює як укриття під час повітряних тривог.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті