У Кремлі звільнили главу ключового рупора пропаганди

У Кремлі сьогодні з посади гендиректора пропагандистського агентства ТАСС було звільнено Сергія Михайлова. Про це повідомили ЗМІ РФ.

Крім того, звільнення прокоментували в "Стратегічному комітеті ЗСУ", пов'язавши його з висвітленням заколоту глави ПВК "Вагнер" Євгена Пригожина.

"Михайлов очолював ТАСС майже 11 років, і супроводжував інформаційно агресію рф ще з часів вторгнення до Криму. Ця зміна доводить, що в кремлі визнали провал інформаційно-пропагандистської роботи. Очевидно, що російські керманичі також незадоволені висвітленням бунту Пригожина", - йдеться в повідомленні.

"Новий директор агентства, Андрій Кондрашов, є відданим путіністом. Він був співведучим прямої лінії Путіна, а також співавтором пропагандистського фільму про анексію Криму. Вибір Кондрашова свідчить, що для кадрового зростання в рф відданість путіну важливіша за професіоналізм", - уточнили в "СтратКомі ЗСУ", додавши, що "за брехню російських пропагандистів платять кров'ю мирні жителі рф, яких заганяють у мобілізаційні ешелони на загибель в Україні".

Статті

Донбас
04.11.2024
12:30

Військові Z-«експерти» мріють, як Зеленського стратять «з явними ушкодженнями тіла». Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу відзначилися низкою публікацій, які гордо назвали інтерв'ю з «незалежними» експертами. Незалежність авторів «резонансних» коментарів і «неупередженого» аналізу, скажімо чесно, викликає великі сумніви.   
Країна
03.11.2024
15:14

Що таке інформаційна війна. І чому Україна її програє

Щоб змусити звичайну людину вбити іншу (ми говоримо не про патологічних вбивць, а про пересічних людей), потрібен емоційний заряд - емоція, яка викличе це неприродне для нормальної людини бажання. А також моральне виправдання – пояснення, чому...
Світ
02.11.2024
09:36

“Катування з боку російських солдатів досягло рівня систематичної, схваленої на державному рівні політики”. Огляд західних медіа

“Порівняв безперервні атаки, які українські сили намагаються відбити, з “постійною грою у ‘вбити крота’, коли нові кризові точки виникають швидше, ніж з ними можна впоратися”. Це дозволяє Росії швидко просуватися вперед, коли вона знаходить слабке...
Всі статті