У Краматорську почалася реєстрація на гуманітарну допомогу переселенцям і сім’ям з дітьми

Гуманітарний штаб Краматорська розпочав реєстрацію на новий етап видачі гуманітарної допомоги від п’яти благодійних організацій. Про це 31 жовтня повідомила пресслужба Краматорської міської ради у Телеграмі.

Вона призначена для переселенців і сімей з дітьми від програми World Food Programme від ООН, World Central Kitchen, ADRA, Global Empowerment Mission та фонду "Допоможемо".

У штабі зазначили, що гуманітарна допомога видається на одну адресу (на одну родину). Для її отримання потрібно заповнити форму. Заявку  категорії "Родина з дітьми шкільного віку" можуть заповнювати виключно тільки батьки дитини або особа, яка має опіку над дитиною, бабусі та дідусі заявку не подають.

При цьому для студентів стаціонару та переселенців, які виїхали із зони бойових дій, подається окрема заявка, безпосередньо на самого отримувача.

Гуманітарну допомогу можуть отримати мешканці Біленьківського, Шабельківського, Красноторського, Дмитрівського, Ясногірського  старостинських округів та всіх районів Краматорська. 

У разі, якщо немає можливості самостійно заповнити форму, рекомендують звернутися за допомогою до операторів на наступних локаціях: міська дитяча бібліотека – вул. Паркова,14 бібліотека-філія №17 ім. А. Чехова – вул. Велика Садова, 62 бібліотека-філія №19 ім. М. Рибалка – вул. Біляєва, 121а.

Анкету потрібно заповнити один раз та очікувати дзвінка від координатора, який запросить отримати гуманітарний набір в пункті видачі.

Як повідомлялося, у Мінреінтеграції нагадали, де можна отримати гуманітарну допомогу в Україні.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті