У Херсонській ОВА заявили, що Україна повернула додому ще шістьох дітей

Україна повернула додому ще шістьох дітей. Про це у Телеграм повідомив голова Херсонської обласної військової адміністрації Олександр Прокудін.

"Маю чергові добрі новини. Упродовж тижня вдалося повернути на підконтрольні Україні території шістьох дітей. Двоє з них – сироти", - написав він.

"І родини, і малюки в безпечному місці. З ними працюють лікарі та психологи", - додав Прокудін.

Як повідомлялося, Україні вдалося повернути 14-річну дитину з тимчасово окупованої території Херсонської області. 

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті