У Грозі від удару РФ загинули вдова та син військового, якого сьогодні перепоховали в рідному селі

Російські війська завдали ракетного удару по кафе на Харківщині, де 5 жовтня проходили поминки з нагоди перепоховання українського військового, який був родом із села Гроза. Про це повідомив прессекретар обласної прокуратури Дмитро Чубенко в ефірі телемарафону.

"До цього його було поховано у Дніпрі, а родичі бажали здійснити перепоховання у селі звідки він родом. Поховання організовувала сімʼя загиблого, а саме син та дружина. Син перепохованого також був військовим. Він разом зі своєю дружиною та матірʼю були в кафе і загинули від влучання ракети", - сказав Чубенко.

Водночас за даними очільника МВС Ігоря Клименко, наразі правоохоронцям вдалося ідентифікувати 35 тіл, інші направили до експертних закладів Харкова.

Як повідомлялося, у Грозі внаслідок російської атаки загинула 51 людина, шестеро поранено. У Харківській області 6-8 жовтня будуть оголошені днями жалоби.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
27.03.2025
14:20

Допомога на проживання ВПО у 2025 році: позитивні зміни

З 1 березня внутрішньо переміщеним особам, які на той момент отримували допомогу, автоматично продовжили виплати ще на один шестимісячний період. 
Луганськ
26.03.2025
15:58

Головне – не порівнювати! Луганський щоденник

Це повний розрив для всіх тут. Як їм дозволили повернутись? Адже це навіть не про них, а про нас. Як нам працювати з ними і вдавати, що все нормально.
Світ
25.03.2025
19:24

“Україна стикається з дилемою за дилемою”. Огляд західних медіа

Хоча президент Росії Владімір Путін стверджує, що окуповані території є частиною Росії, електронна система відстеження ув'язнених, створена Москвою, там не працює. Цивільні можуть роками нудитися у в'язниці без пред'явлених обвинувачень, без доступу...
Всі статті