У Ердогана звинуватили росію в затягуванні війни, що ускладнює переговори

Війна в Україні затягується через дії росіян, які продовжують постійні обстріли, що ускладнює будь-які переговори. Як повідомляє РБК-Україна, про це в інтерв'ю CNN Turk заявив офіційний представник президента Туреччини Ібрагім Калин 7 січня.

Він розповів, що під час розмови з президентом України Володимиром Зеленським та російським диктатором путіним президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган закликав обидві сторони до взаємного припинення вогню.

"Це свідчить про те, що війна на сьогодні має тенденцію до того, щоб зайти в глухий кут, і, як ми бачимо, жодна зі сторін не в змозі здобути вирішальну перемогу на полі бою. Але ми продовжимо працювати над припиненням вогню на полі бою, особливо довкола Запорізької атомної електростанції. Атомна електростанція - це найбільша загроза безпеці для всіх", - розповів Калин.

При цьому, реагуючи на рішення країни-агресора про "різдвяне перемир'я", він зазначив, що саме обстріли росіян затягують війну та ускладнюють будь-який діалог між РФ та Україною, тому Анкара розраховувала, що Україна також погодиться на припинення вогню і буде встановлене тривале перемир'я.

"Але ми продовжуватимемо повторювати ці заклики, розповідаючи про факти на місцях. Зараз жодна зі сторін не готова скласти зброю і сісти за стіл переговорів. І ми стурбовані тим, що побачимо подальшу ескалацію конфлікту в Україні протягом наступних кількох місяців", - додав Калин.

Як раніше повідомлялося, Ердоган провів телефонні переговори з путіним та закликав його до одностороннього припинення вогню в Україні.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті