У "ДТЕК" за тиждень відновили електропостачання для 364 тис абонентів у трьох областях

Енергетики операторів системи розподілу (ОСР) "ДТЕК Мережі" з 9 по 15 вересня змогли повністю або частково відновити електропостачання 235 населених пунктів і повернути світло в будинки понад 364 тис. сімей Донецької, Дніпропетровської та Одеської областей. Про це повідомляється на сайті ДТЕК 16 вересня. 

"Донеччина залишається центром найактивніших бойових дій зі щоденними обстрілами, дроновими, ракетними та авіаударами. За минулий тиждень вдалося відновити електропостачання в оселях 319,3 тисячі місцевих мешканців", - йцдеться в повідомленні. 

Зі свого боку ворог дедалі частіше обстрілює Дніпропетровську область, через що регулярно пошкоджуються електромережі, а жителі області залишаються без світла. За окреслений звітний період фахівцям "ДТЕК" вдалося відновити низку пошкоджень мереж і повернути світло для 29,8 тисяч сімей.

Продовжує також потерпати від ворожих атак і Одеська область, де минулого тижня енергетики відновили електропостачання для 15,1 тис. родин, домівки яких були знеструмлені внаслідок ворожих атак.

"Від початку повномасштабного вторгнення ми повернули світло вже понад 13,7 млн родин Київщини, Дніпропетровщини, Одещини, Донбасу та м. Києва. У деяких населених пунктах, наближених до зони бойових дій, ми повертали світло вже десятки разів", - зазначив генеральний директор "ДТЕК Мережі" Олександр Фоменко, слова якого наводені у пресрелізі.

"ДТЕК Мережі" розвиває бізнес із розподілу електроенергії та експлуатації електромереж у Києві, Київській, Дніпропетровській, Донецькій та Одеській областях. ОСР компанії обслуговують 5,5 млн домогосподарств і 158 тис. підприємств.

Як повідомлялося, три трансформаторні підстанції ДТЕК були пошкоджені під час масованого удару по Києву. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
23.04.2025
14:45

«Точкою, до якої мають бути досягнуті важливі домовленості, має стати 9 травня». Російські ЗМІ про Україну

Якщо США все ж таки відмовляться від посередницьких зусиль із врегулювання українського конфлікту, це стане публічною поразкою Трампа, який ще під час передвиборчої програми обіцяв покінчити з конфліктом.
Світ
22.04.2025
08:29

Альтернативи американській зброї, неонацистські союзники Путіна і авторитарний Зеленський. Західні медіа про Україну

“Наразі Patriot залишаються незамінними для протиповітряної оборони Європи. Пройдуть роки, перш ніж у неї з’явиться власний захисний щит із системою SAMP/T”
Країна
21.04.2025
12:03

«Хочу багато грошей, щоб викупити Росію і закінчити війну». Про це зараз мріють наші діти…»

Є в мене таке гасло: Навіть якщо ти знаєш, що завтра кінець Світу  -  обов'язково саджай  сьогодні дерево.
Всі статті