У "ДНР" вже 4 шахти віддали "інвестору", зареєстрованому в Ростові-на-Дону

У квазіутворенні "ДНР" чотири українські шахти "передали в оренду інвестору" - російському ТОВ "Імпекс-Дон", зареєстрованому в Ростові-на-Дону у квітні 2015 року (основний вид діяльності - видобуток вугілля та антрациту). Про це пишуть місцеві пропагандисти 22 квітня, цитуючи "першого заступника міністра вугілля та енергетики ДНР" Віталія Власова.

Він нібито повідомив, що йдеться про шахту "Комсомолець Донбасу" і три шахти колишнього об'єднання "Торезантрацит", також "ведеться робота ще по одному підприємству".

"Відповідно, у нас ще одна шахта, яка має перейти інвестору, перебуває в роботі. Йдеться про шахту ім. Лутугіна", - цитується Власов.

Пропагандисти пишуть, що в місцевому "мінугля" повідомили подробиці "угоди": "Договір про оренду терміном на п'ять років підписано з компанією "Імпекс-дон". Інвестор має намір вкласти в шахту "Комсомолець Донбасу" понад 11,2 млрд рублів, шахти "Торезантрациту" - понад 4,4 млрд рублів. Кошти спрямують на модернізацію виробництв і збільшення штату співробітників. Наприклад, на "Комсомольці Донбасу" кількість робочих місць зросте з 2372 до 3086. Планується і зростання вуглевидобутку - сумарно на підприємствах мають намір підняти на-гора за п'ять років понад 13,6 млн тонн "чорного золота"".

Статті

Донецьк
21.01.2025
12:34

Про що «забула» російська пропаганда. Хроніка першого бою за Донецький аеропорт

Пропагандисти «ДНР» продовжують брехати, що звільнення Донецького аеропорту від російських терористів та їхніх проксі стало початком «агресії України» проти мирних жителів Донецька.
Луганськ
20.01.2025
23:00

За два місяці звільнили 20 працівників. Запобігання корупції в релокованій МВА

Коли Сіверськодонецька МВА працювала на своїй території, прояви корупції могли бути на різних рівнях… Тепер, при роботі в релокації вони можливі лише у двох варіантах: або в публічних закупівлях, або у працевлаштуванні.
Країна
20.01.2025
11:47

Реалії прифронтового Донбасу: перше коло пекла

Юридично поняття «прифронтових територій України» не існує. У всіх офіційних документах ідеться про територіальні громади, «розташовані в районах проведення воєнних дій». Географічно зафіксувати такі території теж неможливо, тому що, на жаль, лінія...
Всі статті