У «ДНР» футбольний клуб-самозванець хоче привласнити собі легендарний логотип донецького «Шахтаря»

Створена в «ДНР» місцева футбольна команда, яка незаконно привласнила собі ім'я донецького ФК «Шахтар», має намір зробити своїм логотипом легендарну емблему легендарного радянського й українського клубу. Про це йшлося на зустрічі ватажка «республіки» Дениса Пушиліна з футболістами самозваного «Шахтаря».

Ідею зробити логотипом «Лжешахтера» емблему, з якою повернути тоді ще радянський ФК виступав у 1972-1991 роках, висловив тренер воротарів Сергій Золотницький. 

У дусі сепаратистської пропаганди він заявив, що треба «повернути ту символіку, під якою команда близько 30 років виходила на футбольне поле». Нібито після цього вболівальники та ветерани повірять, що створений у «ДНР» ФК і легендарний «Шахтар» - це одне й те саме.

 

Як повідомлялося раніше, український професійний футбольний клуб «Шахтар» (Донецьк), який у п'ятницю відсвяткував своє 88-річчя, є одним із найтитулованіших ФК країни.

Володар Кубка УЄФА, п'ятнадцятиразовий чемпіон України, чотирнадцятиразовий володар Кубка України, дев'ятиразовий володар Суперкубка України, чотириразовий володар Кубка СРСР. До 2014 року свої домашні матчі команда проводила на стадіоні «Донбас Арена», відкриття якого відбулося 29 серпня 2009 року. Після початку російської агресії 2014 року «Шахтар» був змушений покинути рідне місто.  

Клон «Шахтаря», так зване фізкультурно-спортивне товариство «Шахтар» (ДНР), грає за майже порожніх трибун у «чемпіонатах» із такими самими невизнаними клубами Донбасу та інших окупованих територій.Нині самозваний «Шахтар» не має перспектив виступу не тільки на європейському, а й навіть на всеросійському рівні.    

 

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті