У Дніпрі знешкодили агентів ФСБ, які намагалися підірвати цистерну з пальним на залізничній станції

Про це повідомляє СБУ у Телеграм 13 січня.

"За результатами спецоперації затримано двох російських агентів, які заклали саморобний вибуховий пристрій (СВП) на колію, де стояла цистерна з пальним. Також правоохоронці нейтралізували вибухівку, яку фігуранти планували дистанційно активувати", - зазначено в повідомленні.

Зловмисниками виявилися двоє наркозалежних із Дніпра віком 23 і 36 років, які жили в цивільному шлюбі. Пара шукала "гроші на дозу" в тематичних телеграм-каналах, де й потрапила в поле зору ФСБ.

За інструкцією окупантів зловмисники виготовили вибуховий пристрій у власному будинку. Для конспірації вони придбали компоненти для СВП через інтернет, а їх доставку замовляли за різними адресами.

"За співпрацю з російською спецслужбою агенти сподівалися отримати грошові перекази з Росії, але замість цього отримали підозру від слідчих Служби безпеки. Злочинні дії затриманих кваліфіковано за ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 258 Кримінального кодексу України (закінчений замах на терористичний акт, вчинений за попередньою змовою групою осіб)", - повідомляє СБУ.

Зловмисники перебувають під вартою. Їм загрожує до 12 років ув'язнення з конфіскацією майна.

Як повідомлялося, СБУ затримала агентів ФСБ, які шпигували за відомими волонтерами та посадовцями міжнародних організацій. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донецьк Світ
30.03.2025
19:12

У Підмосков'ї заговорили «західно-українською» мовою і «побудували» Львів. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ватажок «ДНР» Денис Пушилін долучився до зйомок пропагандистського серіалу про шахтарів Донбасу. Він особисто побував на підмосковному знімальному майданчику проєкту з робочою назвою «Порода», де ознайомився з декораціями умовної...
Країна
27.03.2025
14:20

Допомога на проживання ВПО у 2025 році: позитивні зміни

З 1 березня внутрішньо переміщеним особам, які на той момент отримували допомогу, автоматично продовжили виплати ще на один шестимісячний період. 
Луганськ
26.03.2025
15:58

Головне – не порівнювати! Луганський щоденник

Це повний розрив для всіх тут. Як їм дозволили повернутись? Адже це навіть не про них, а про нас. Як нам працювати з ними і вдавати, що все нормально.
Всі статті