У Держприкордонній службі розповіли, скільки разів ухилянти пропонували прикордонникам хабаря і на яку суму

За час дії воєнного стану інспекторам Державної прикордонної служби пропонували понад 800 разів неправомірну вигоду для того, щоб вони пропустили чоловіків через кордон, які не мали підстав на перетин кордону. Про це речник ДПСУ Андрій Демченко розповів в ефірі телемарафону.

Він зазначив, що є два основних напрямки, де прикордонники фіксують спроби незаконно перетнути кордон. Вони розташовані поза межами пунктів пропуску на так званих зелених ділянках кордону. Зокрема, і на напрямку, де кордон проходить по річці.

Також порушники намагаються перетнути кордон і на пунктах пропуску, тобто на легальних шляхах, де можна перетинати кордон. Але там вони намагаються в більшості використовувати підробні документи або ж підкупити інспекторів Держприкордонслужби.

Загальна сума цих хабарів сягає понад 3 мільйони гривень.

“За останній час ми бачимо більше спроб, коли чоловіки ховаються в конструктивних особливостях транспортних засобів, хто в багажнику, хто за різними перемичками, хто в салоні вантажівок у спальних приміщеннях водіїв. Але всі ці спроби викриваються. Також працює оперативно наш розвідувальний блок, який завчасно вишукує інформацію щодо таких спроб”, — розповів Демченко.

Статті

Луганськ
16.11.2024
19:22

Як онкохворі з Луганщини лікуються, а обласний онкодиспансер лікує – на третьому році повномасштабної війни

«Але питання в тому, що це дискримінація громадян України, які є переселенцями з 2014 року. Тобто, один із проявів такої дискримінації», - зауважує Марина.
Луганськ
15.11.2024
14:41

Каналізаційні стоки посеред вулиці, але з новим “муралом”: про життя в окупованому Старобільську

...Через недбалість окупаційної влади з початку ремонту цього колектора люди на декількох вулицях живуть без води. А віднедавна ще й у постійному смороді.
Світ
14.11.2024
20:08

“Україна могла би швидко створити арсенал атомної зброї...”. Огляд західних медіа

Україна могла би швидко створити арсенал атомної зброї за технологією бомби, яку США скинули у 1945 році на Нагасакі, з плутонію з використаних паливних елементів з українських АЕС.
Всі статті