У Білорусі демонтують намети в таборі "вагнерівців"

У таборі ПВК "Вагнер" у с. Ціль під Осиповичами триває активний демонтаж наметів. Про це повідомляє моніторингова група "Беларускі Гаюн" у своєму телеграм-каналі 8 вересня.

"За нашими даними, на початок демонтажу табір налічував близько 292 наметів (включно з наметами для госппотреб), а на поточний момент розібрано вже понад 160 одиниць, тобто 55%", - пише "Гаюн".

Моніторингова група стверджує, що, наразі табір ПВК "Вагнер" налічує близько 130 наметів - тобто 45% від початкової кількості.

Як повідомлялось раніше, колишні "вагнерівці" розповіли, як убивали мирних жителів на Донеччині.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті