Троє українських морпіхів, яких в окупації переховували місцеві мешканці, повернулись додому (ФОТО)

Троє українських морських піхотинців, які опинились в одному з окупованих міст на сході України й переховувались завдяки місцевим мешканцям, змогли повернутись на підконтрольну Україні територію. Про це повідомило Головне управління розвідки (ГУР) Міноборони у своєму Телеграм-каналі.

"Повернення наших захисників стало можливим завдяки оперативній роботі на окупованій території, – сказано в повідомленні. – Було отримано інформацію, що в одному з окупованих міст на сході України переховуються троє українських військовослужбовців бригади морської піхоти – двоє чоловіків та жінка".

Уточнюється, що в березні під час бойових дій чоловіки отримали поранення, внаслідок цього їхня група не змогла самостійно повернутися на підконтрольну територію.

Зазначається, що всі троє були змушені переховуватись в зоні окупації.

"Протриматись протягом шести місяців вони змогли завдяки патріотизму місцевих мешканців, які надавали воїнам ліки та продукти харчування", – повідомляє розвідка.

Підкреслюється, що для повернення наших захисників оперативні підрозділи ГУР МО, ДБР, НАБУ та Національної поліції провели оперативну комбінацію з евакуації, й українські морпіхи змогли залишити окуповану територію.

Уточнюється, що наразі всі троє перебувають на підконтрольній Україні території та мають намір повернутися до своєї частини, щоб продовжити військову службу.

Раніше повідомлялось, що відбувся черговий обмін полоненими: Україна повернула чотирьох морпіхів і двох цивільних.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті