Території чи гарантії безпеки: Умєров відреагував на статтю NYT про пріоритети України

Україна й надалі бореться за звільнення усіх своїх територій, які країна-агресор Росія окуповувала протягом майже 10 років. Про це заявив міністр оборони України Рустем Умєров на спільній пресконференції з норвезьким колегою Бйорном Арільдом Грамом в Осло, українського посадовця 15 листопада процитувало Reuters, - інформує "Гордон".

Зазначаючи, що Крим і Донбас є частинами України, а люди, які тривалий час перебувають у російській окупації, чекають на звільнення, Умєров прокоментував статтю, опубліковану 13 листопада в The New York Times. Посилаючись на слова неназваного високопоставленого українського посадовця, автор матеріалу написав, що територіальне питання для країни є "надзвичайно важливим", але воно на другому плані після "гарантій безпеки".

Також газета написала, що Україна зараз розглядає ймовірність "прискореного графіка переговорів", на якому наполягає Дональд Трамп, котрий переміг на президентських виборах у США. Тому гарантії безпеки для Києва мають таке саме значення, як і питання про те, де може пройти лінія припинення вогню, ідеться у статті NYT.

Відповідаючи на запитання про те, чи змінила Україна пріоритети у війні, Умєров сказав, що це "брехня й частина зусиль російської пропаганди".

Статті

Країна
17.01.2025
17:00

Житлові програми для ВПО у 2025 році: субсидії, кредити, компенсації

Згідно з умовами цього проєкту, кредит на житло видається під 3% річних на термін до 30 років та з початковим внеском від 6% вартості. 
Країна
16.01.2025
17:00

Економіку тягнуть із «тіні»: що відбувається?

Красти мільярди гривень на фіктивних операціях з ПДВ – неможливо без співучасті податківців. На найвищому рівні. Залишатися при цьому безкарними неможливо без належного прикриття в силових органах...
Країна
15.01.2025
16:14

Михайло Гончар: Придністров'я, за задумом Кремля, має відіграти роль жертви "фашистських режимів" у Києві та Кишиневі

Російський газ постачався за певною двосторонньою угодою. Для Придністров'я він був практично безкоштовним, а борги вішалися на офіційний Кишинів. Таким чином, ще в 90-х був накопичений гігантський борг для Молдови, який пред'являвся на кілька...
Всі статті