Система цивільного захисту Луганщини готується до деокупації області, у Дніпрі тривають чотириденні навчання

Чотириденні навчання з цивільного захисту та безпеки життєдіяльності для представників Луганщини тривають у Дніпрі з 3 по 6 квітня. Про це повідомив Навчально-методичний центр з цивільного захисту та безпеки (НМЦ ЦЗ та БЖД) Луганської області на своїй сторінці у Facebook.

"У період з 3 по 6 квітня 2023 відбувається функціональне навчання з питань цивільного захисту з керівниками підрозділів (посадовими особами) з питань цивільного захисту районних військових адміністрацій та військових адміністрацій населених пунктів Луганської області", – сказано в повідомленні.

Уточнюється, що за пропозицією начальників військових адміністрацій населених пунктів області практична частина занять згідно з робочою навчальною програмою проводилась у форматі офлайн в місті Дніпро 4 квітня.

Підкреслюється, що в першу чергу обговорювались заходи, які потрібно буде проводити відразу після деокупації території населених пунктів Луганської області. Відповіді на питання, рекомендації та поради учасники навчань отримали від заступника начальника центру з навчально-виробничої роботи Федора Олешка.

Раніше повідомлялось, що поліцією Луганщини створено чат-бот і Телеграм-канал для пошуку та документування злочинів РФ на території області.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
30.04.2025
11:54

«Київ намагається нас надурити». Російські ЗМІ про Україну

Власне, реакція Кремля, який оголосив про прийдешнє перемир'я саме в момент посилення ворожої інформаційної кампанії, стала тонкою і вправною відповіддю, покликаною вибити ґрунт з-під ніг противника.
Світ
29.04.2025
13:00

Щоб війна стала економічно невигідною. Про історично обґрунтовані завдання ЄС

Перше – це цінності. Друге – це реакція. Третє – це економіка. Щоб зрозуміти сутність і природу ЄС, бажано максимально повно розкрити кожен з цих іменників
Країна
28.04.2025
13:00

План Трампа щодо завершення війни: шанси на реалізацію та подальші кроки

Трампу потрібен успіх на цьому напрямку і він буде працювати. Він розуміє, що тиснути на Україну марно, адже ні влада, ні суспільство не сприймають та ігнорують його тиск. Тому, можливо, він почне тиснути на Росію.
Всі статті