Сирський заявив про майбутнє скорочення штату Генштабу та реформи

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський розповів про стратегію розвитку видів та окремих родів військ Збройних Сил України до 2035 року, яка передбачає скорочення підрозділів Генерального штабу та формування Сил безпілотних систем ЗСУ. Про це 6 червня він написав у Telegram.

"Продовжуємо удосконалювати структури військового управління. Головне наше завдання - зробити ефективнішою систему командування військами та виключити дублювання функцій. Ці заходи проводяться в рамках реалізації стратегії розвитку видів і окремих родів військ Збройних Сил України до 2035 року", - йдеться в повідомленні.

Сирський наголосив, що таке планування вперше відбувається на десятиріччя вперед. 

Відповідно до нього триває оптимізація штату Генштабу, зокрема - зменшення чисельності його підрозділів та позбавлення від невластивих функцій.

"Завдяки цьому вже посилені органи військового управління, які здійснюють командування військами в районах бойових дій", - підкреслює головнокомандувач ЗСУ.

Також він додав, що в цьому контексті формуються Сили безпілотних систем ЗС України. 

"Наша мета, незважаючи на російську агресію, - створити перспективну структуру Збройних Сил України на період до вступу в НАТО", - наголосив Сирський.

Як повідомлялося, Сирський провів засідання робочої групи з питань безпілотних систем.

Статті

Країна
17.01.2025
17:00

Житлові програми для ВПО у 2025 році: субсидії, кредити, компенсації

Згідно з умовами цього проєкту, кредит на житло видається під 3% річних на термін до 30 років та з початковим внеском від 6% вартості. 
Країна
16.01.2025
17:00

Економіку тягнуть із «тіні»: що відбувається?

Красти мільярди гривень на фіктивних операціях з ПДВ – неможливо без співучасті податківців. На найвищому рівні. Залишатися при цьому безкарними неможливо без належного прикриття в силових органах...
Країна
15.01.2025
16:14

Михайло Гончар: Придністров'я, за задумом Кремля, має відіграти роль жертви "фашистських режимів" у Києві та Кишиневі

Російський газ постачався за певною двосторонньою угодою. Для Придністров'я він був практично безкоштовним, а борги вішалися на офіційний Кишинів. Таким чином, ще в 90-х був накопичений гігантський борг для Молдови, який пред'являвся на кілька...
Всі статті