Сили ППО уночі збили 69 "Шахедів" та дві ракети

У ніч проти 28 вересня російські війська атакували Україну чотирма ракетами та 73 ударними дронами Shahed 131/136. Сили протиповітряної оборони збили 69 безпілотників та 2 ракети. Про це повідомили в Повітряних силах ЗСУ.

Як зазначається, російські війська атакували Україну двома балістичними ракетами «Іскандер-М», які запускали з тимчасово окупованого Криму, двома керованими авіаційними ракетами Х-59/69, які запустили із повітряного простору тимчасово окупованої частини Запорізької області, а «шахеди» — з Курська, Приморсько-Ахтарська, Орла та мису Чауда.

Відбивали повітряний напад авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та мобільні вогневі групи Повітряних сил та Сил оборони.

У результаті протиповітряного бою вдалося збити дві керовані авіаційні ракети Х-59/69 та 69 ворожих ударні дрони у Київській, Черкаській, Вінницькій, Кіровоградській, Рівненській, Дніпропетровській, Запорізькій, Полтавській, Сумській, Харківській, Херсонській, Одеській та Миколаївській областях.

Один безпілотник полетів у напрямку Росії, ще три — локаційно втрачені на території України.

Як повідомлялося, на підступах до Києва уночі 28 вересня ППО знищила близько півтора десятка "Шахедів". 

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті