Сили оборони за добу вдарили по 12 місцях скупчення живої сили та техніки окупантів – Генштаб

Сили оборони України за добу завдали ударів по 12 місцях скупчення живої сили та техніки окупантів, а також по чотирьох позиціях ППО. Про це 8 листопада у зведенні повідомляє Генштаб ЗСУ.

"Авіація Сил оборони України протягом доби завдала ворогові 16 ударів. Під ураження потрапили 4 пункти управління, 8 районів зосередження особового складу, озброєння та військової техніки, а також 4 позиції засобів протиповітряної оборони противника", - повідомили українські військові.

Ще чотири райони зосередження живої сили, озброєння та військової техніки вдалося накрити підрозділам ракетних військ та артилерії. 

Своєю чергою, окупанти завдали 3 ракетних та 10 авіаційних ударів по українських містах. "Від цього постраждали райони населених пунктів Харківської, Донецької, Запорізької та Херсонської областей", – додали у Генштабі.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що ракетні війська ЗСУ за добу уразили 5 командних пунктів рашистів.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
16.04.2025
13:57

«Трамп і Зеленський загнали себе в становище заручників». Російські ЗМІ про Україну

«Відносне затишшя з боку західних політиків щодо удару по Сумах також свідчить про зміни в підходах Вашингтона і Брюсселя до тиску на Росію"...
Донбас
13.04.2025
18:00

Російський прем'єр-міністр «ДНР» спростував заяви Пушиліна про швидке перетворення «республіки» на квітучий сад. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ватажок "ДНР" відвідав російський Ростов-на-Дону, де з трибуни чергового пропагандистського форуму про "відродження" окупованих територій України намалював утопічну картину світлого майбутнього Донбасу.
Країна
11.04.2025
11:18

Виживання в період втрати соціальних зв’язків

Що робити, коли поруч немає нікого, хто може тебе підтримати? Коли людина опинилась у складній ситуації, залишилась наодинці зі своїми проблемами, немає грошей на психолога, або взагалі не до психолога, бо треба виживати.
Всі статті