"Свобода у вогні". У Римі покажуть документальний фільм режисера-номінанта на «Оскар» про війну в Україні

У Римі відбудеться показ документального фільму «Свобода у вогні: боротьба України за свободу».Про це Міністерство культури та інформаційної політики України повідомляє у Телеграм.

"27 червня в аудиторії Європейського університету Риму відбудеться показ документального фільму «Свобода у вогні: боротьба України за свободу» режисера Євгена Афінєєвського, претендента на премії «Оскар» та «Еммі»", - йдеться у повідомленні

Документальний фільм створено як миттєве кіно з першого дня російського вторгнення в Україну. За допомогою історій дітей, лікарів, людей похилого віку, журналістів, релігійних лідерів, міжнародних волонтерів і солдатів фільм будує колективний щоденник людей, які чинили опір. Режисер бачить російське вторгнення як трагічну еволюцію майже десятирічної війни, якій судилося позначати наступні роки.

Після сеансу режисер Євген Афінєєвський і юна героїня фільму Анна Зайцева, яка 2 місяці жила з 4-місячною дитиною в підвалі заводу «Азовсталь», відповідатимуть на запитання глядачів.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті