Світ сильніший, ніж росія і путін: Зеленський разом із президенткою Швейцарії відкрив саміт миру

Президентка Швейцарії Віола Амгерд і Президент України Володимир Зеленський відкрили глобальний саміт миру у Швейцарії 15 червня. По це повідомив Офіс Президента України.

"Сьогодні день нашого спільного успіху. Дійсно, нам усім разом вдалося дати шанс дипломатії. Україна ніколи не хотіла цієї війни. Це злочинна й абсолютно неспровокована агресія Росії, і єдиний, хто її бажав, - це Путін. Але в будь-якому разі світ сильніший. Саме тому народилася Формула миру - формула єднання світової більшості заради миру, заради повної дієвості цілей та принципів Статуту ООН, міжнародного права, а отже, і глобальної безпеки. Це те, що близьке кожній нації світу", - сказав зеленський під час відкриття.

Президентка Швейцарії наголосила, що учасники саміту сконцентруються на трьох ключових проблемах. Зокрема йдеться про безпечну експлуатацію всіх українських АЕС; безперешкодний експорт продовольства; звільнення всіх військовополонених і цивільних заручників.

Також Віола Амгерд висловила думку, що надалі до пошуку шляхів до миру має долучитися і росія.

Раніше повідомлялось, що у Швейцарії стартував Глобальний саміт миру. Беруть участь 92 країни та 8 організацій.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті