Суд відмовив в арешті російської гауляйтерки із Харківської області

Новомосковський районний суд Дніпропетровської області відмовив у взятті під варту гауляйтерші одного з населених пунктів Харківщини. Про це повідомляє Харківський антикорупційний центр

У грудні Катерину Донник затримала СБУ, вручивши їй підозру у колаборантській діяльності. Донник була гауляйтершою населеного пункту Савинці Ізюмського району. 

"В ході досудового розслідування встановлено, що Донник на початку червня 2022 року добровільно зайняла посаду так званого «помічника начальника відділу села Морозівка». Це село знаходиться на шляху між Балаклією та Савинцями в Ізюмському районі (раніше Балаклійський район). Сама Донник якраз з Морозівки. Як повідомляє прокуратура, колаборантка збирала списки та паспортні дані місцевих мешканців, надавала вказівки та розпорядження старшим вулиць, проводила збори місцевих мешканців", - йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося раніше, у Сумській області судитимуть приспішника рашистів, який провів 120 одиниць бойової техніки в напрямку Києва

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті