Країни Балтії, Чехія та Словаччина заявили про повну підтримку Польші

Представники влади країн Балтії, Чехії та Словаччини у вівторок увечері висловили стурбованість інформацією з Польщі про те, що російська ракета могла впасти на території Польщі. Ці країни заявляють про повну підтримку польської влади, - повідомляє "Польське радіо".

«Мої співчуття нашим польським братам по зброї. Злочинний російський режим випустив ракети, які вцілили не лише по мирним українцям, а й впали на територію НАТО в Польщі. Латвія повністю підтримує польських друзів і засуджує цей злочин», - написав у Твіттері віцепрем’єр Литви Артіс Пабрікс.

Президент Литви Ґітанас Науседа також висловив підтримку Польщі. «Підтримуємо тісний контакт із нашими польськими друзями. Литва рішуче солідарна з Польщею. Кожен дюйм території НАТО має бути захищений!», - написав Науседа у Твіттері.

Міністерство закордонних справ Естонії у Твіттері повідомило, що новини з Польщі «дуже тривожать». «Ми тісно консультуємося з Польщею та іншими членами Альянсу. Естонія готова захищати кожен дюйм території НАТО. Ми повністю солідарні з нашим близьким союзником Польщею», - написали у відомстві.

«Сьогоднішні масовані ракетні удари російської армії по Україні чітко показують, що Росія хоче продовжувати тероризувати її народ і знищувати країну. Якщо Польща підтвердить, що ракети також влучили по її території, це буде чергова ескалація з боку Росії. Ми твердо підтримуємо нашого союзника по ЄС і НАТО», – написав прем’єр-міністр Чехії Петр Фіала.

Прем’єр-міністр Словаччини Едуард Хеґер написав: «Словаччина дуже стурбована останніми новинами про вибухи в польській місцевості Пшеводув. Я зв’язався з прем’єр-міністром Польщі Матеушем Моравєцьким, щоб висловити нашу солідарність і повну підтримку. Ми будемо консультуватися з польською владою та іншими союзниками щодо цієї справи».

Як повідомлялося, у Пентагоні "продовжують вивчати питання" щодо падіння російських ракет у Польщі.

Статті

Країна
22.11.2024
14:00

Українська металургія: вгору чи вниз?

При погіршенні ситуації на Донеччині через втрату джерел постачання коксівного вугілля виплавка сталі може скоротитися до 3-4 млн т. Мова про Покровськ.
Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Всі статті