США пообіцяли поставити Україні сучасні системи ППО на тлі масованого ракетного удару РФ – Білий дім

Сполучені Штати продовжать надавати Україні передові системи озброєння, зокрема й сучасні системи ППО. Про це 10 жовтня повідомляє офіційний сайт Білого дому.

"Президент Байден пообіцяв продовжити постачання Україні допомоги, необхідної для її оборони, зокрема передових систем ППО", - повідомляють представники Білого дому за підсумками спілкування Байдена з Володимиром Зеленським.

Президент США також засудив останні ракетні удари РФ по українських містах. Він зазначив, що Штати продовжать тісну взаємодію з союзниками та партнерами над притягненням росії до відповідальності за її воєнні злочини.

Крім того, взаємодія між західними країнами відбувається і щодо економічної та гуманітарної допомоги Україні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у розмові з Байденом президент Володимир Зеленський обговорив постачання систем ППО для України.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті