США надали Україні дані для виробництва ППО FrankenSAM

Пентагон надав Україні технічні дані для виробництва систем ППО FrankenSAM. Про це повідомляє сайт Білого дому.

"Міністерство оборони та промислові партнери надали Україні технічні дані для початку локального виробництва деяких проектів FrankenSAM, які мають на меті модернізувати застарілі українські системи протиповітряної оборони шляхом інтеграції певних західних боєприпасів", - зазначається у повідомленні.

Також Білий дім підкреслив, що паралельне виробництво цих систем в Україні і США "дозволить прискорити їхнє розгортання і дасть змогу Україні зробити значний внесок у підтримку своїх систем протиповітряної оборони".

Як повідомлялось раніше Україна та США створили "гібридні" системи ППО FrankenSAM.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті