США готують план підтримки української армії у довгостроковій перспективі - CNN

В США готують детальний аналіз і розробляють план підтримки української армії у середньо- та довгостроковій перспективі, у тому числі після того, як закінчиться війня з РФ. Про це повідомляє "РБК-Україна" з посиланням на CNN 7 вересня.

"Процес знаходиться на ранній стадії, і високопоставлений чиновник оборони сказав, що він дивиться на "майбутнє українських сил", щоб відповісти на ключові запитання про те, "що має сенс?" і "що ми хочемо, щоб Україна мала в середньостроковій і довгостроковій перспективі?" з точки зору військової підтримки", – йдеться в повідомленні. 

Уточнюється що, за словами трьох чиновників зі сфери оборони, цю місію очолює голова Об’єднаного комітету начальників штабів генерал Марк Міллі.

Підкреслюється, що США зосереджені на наступних п’яти роках після закінчення війни росії проти України.

Як зазначається в повідомленні, аналіз проводиться спільно з українцями, і якщо його схвалить президент США Джо Байден, він може призвести до років майбутніх продажів зброї та створення довгострокової програми військової підготовки США. 

"Він буде представлений Києву як оцінка, але надасть чітку дорожню карту, яка показуватиме думку США щодо розвитку української армії" – сказано в повідомленні.

Уточнюється, що аналіз має буде готовим протягом одного чи двох місяців.

Підкреслюється, що підтримка буде постійно розвиватися протягом наступних кількох місяців у міру зміни поля бою та просування українських сил.

Раніше повідомлялось, що генерал США прогнозує розпад російської імперії.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті