Справа MH-17: опубліковано запис розмови путіна з ексватажком "ЛНР" Плотницьким – про Медведчука й не лише

Слідчі опублікували перехоплення розмови путіна з ексватажком "ЛНР" Ігорем Плотницьким, яка відбулась у листопаді 2017 року. Про це повідомило "РБК-Україна" 8 листопада.

"Спільна слідча група (JIT) з розслідування збиття рейсу MH17 опублікувала перехоплену розмову російського диктатора путіна з колишнім ватажком "ЛНР" Ігорем Плотницьким, яка відбулася 15 листопада 2017 року", – сказано в повідомленні.

У ході розмови путін розпитував ексватажка про перебіг бойових дій, економічне становище та цікавився ініціативою екснардепа ОПЗЖ Віктора Медведчука щодо обміну полоненими.

Плотницький, у свою чергу, поскаржився на поганий рівень життя на окупованій території й підтримав пропозицію Медведчука.

Підкреслюється, що це перша оприлюднена розмова безпосередньо російського диктатора путіна з ватажками "Л/ДНР".

Раніше повідомлялось, що Верховна Рада позбавила мандатів Медведчука, Деркача та ще двох депутатів від ОПЗЖ.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті