Спецпризначенці підрозділу "Білий вовк" знищили 8 одиниць техніки та дві будівлі з особовим складом противника

Спецпризначенці підрозділу "Білий вовк" СБУ знищили 8 одиниць російської техніки й дві будівлі з особовим складом противника протягом минулого тижня. Про це повідомляється в Телеграм-каналі відомства 20 травня.  

"Спецпризначенці підрозділу "Білий вовк" продовжують полювання – знищено ще 10 російських цілей", – сказано в повідомленні.

Уточнюється, що протягом тижня бійці СБУ додали до статистики ворожих втрат:

- танк,

- 4 БМП,

- 2 бронеавтомобілі,

- 2 будівлі з особовим складом противника,

- вантажівку з боєприпасами.

Раніше було опубліковано відео, що демонструє, як прикордонники ліквідували п’ятьох окупантів, встановивши місця зосередження противника завдяки БПЛА.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті