"Снайперська гвинтівка на колесах". Резніков показав легкі французькі танки, які надійшли на озброєння українських морпіхів

Українські морські піхотинці отримали на озброєння французькі колісні танки AMX-10 RC. Про це 18 квітня у Twitter повідомив міністр оборони Олексій Резніков.

"Українські морські піхотинці вітають свою нову кавалерію французького виробництва AMX-10! Ми разом із нашими воїнами покаталися на ній і домовилися називати AMX-10 "снайперською гвинтівкою на швидких колесах", - зазначив глава Міноборони.

Резніков подякував французькому міністру оборони Себастьяну Лекорню і президенту Еммануелю Макрону за передачу цього озброєння. Ці машини, наголосив він, допоможуть Україні звільнити свої окуповані території.

Нагадаємо, що напередодні Міноборони України показало перші бойові машини піхоти Bradley у вітчизняному піксельному камуфляжі.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті