Словаччина збільшить постачання електроенергії в Україну

Словаччина готується збільшити постачання електроенергії в Україну в осінньо-зимовий період. Про це заявив президент Словаччини Петер Пеллегріні під час візиту до Польщі, повідомляє РБК-Україна з посиланням на Pravda.

Пеллегріні зазначив, що Словаччина насправді багато допомагає Україні. За його словами, про це свідчить збільшення виробництва боєприпасів і гарматних стволів на словацьких оборонних заводах, а також експорт електроенергії в Україну, потужності якої знищуються ударами РФ.

"Він початку воєнного конфлікту Словаччина поставила до України понад 40 тисяч кВт год електроенергії, що певним чином призвело до стабілізації енергосистеми України. Ми готуємося на осінньо-зимовий сезон, який імовірно буде критичним для України", - сказав словацький президент.

Він також наголосив, що Словаччина не визнає анексію Криму росією та насильницьку зміну кордонів з боку росії на сході й півдні України.

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що Україні потрібен імпорт електроенергії з країн ЄС до 2 ГВт. 

Статті

Донбас
04.11.2024
12:30

Військові Z-«експерти» мріють, як Зеленського стратять «з явними ушкодженнями тіла». Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу відзначилися низкою публікацій, які гордо назвали інтерв'ю з «незалежними» експертами. Незалежність авторів «резонансних» коментарів і «неупередженого» аналізу, скажімо чесно, викликає великі сумніви.   
Країна
03.11.2024
15:14

Що таке інформаційна війна. І чому Україна її програє

Щоб змусити звичайну людину вбити іншу (ми говоримо не про патологічних вбивць, а про пересічних людей), потрібен емоційний заряд - емоція, яка викличе це неприродне для нормальної людини бажання. А також моральне виправдання – пояснення, чому...
Світ
02.11.2024
09:36

“Катування з боку російських солдатів досягло рівня систематичної, схваленої на державному рівні політики”. Огляд західних медіа

“Порівняв безперервні атаки, які українські сили намагаються відбити, з “постійною грою у ‘вбити крота’, коли нові кризові точки виникають швидше, ніж з ними можна впоратися”. Це дозволяє Росії швидко просуватися вперед, коли вона знаходить слабке...
Всі статті