Швейцарія виділяє майже €48 мільйонів зимової допомоги Україні

Швейцарія надає Україні майже 45 мільйонів швейцарських франків (майже 48 мільйонів євро) зимової допомоги Україні для відновлення зруйнованої російськими атаками енергетичної інфраструктури. Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на Федеральну раду Швейцарії.

«Через посилення російських атак значна частина населення України страждає від перебоїв у електро- та теплопостачанні. Швейцарія допомагає Україні впоратися з викликами зими, виділивши майже 45 мільйонів швейцарських франків», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що кошти будуть спрямовані на відновлення енергетичної інфраструктури, ремонт пошкоджених будинків та задоволення нагальних гуманітарних потреб.

У швейцарському уряді додали, що зимовий пакет допомоги ґрунтується на «наявному досвіді» у допомозі Україні. Зокрема, впродовж зими 2022 - 2023 років було виділено 84,5 мільйона швейцарських франків (понад 90 мільйонів євро) на допомогу Україні.

Крім цього, від початку російської повномасштабної агресії країна виділила понад 477 мільйонів швейцарських франків (понад 508 мільйонів євро) на підтримку постраждалих від війни в Україні та сусідніх країнах.

Як повідомлялося, Євросоюз надаватиме Україні щомісяця по 1,5 мільярда євро допомоги у 2025 році. 

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті