Шольц зібрався найближчим часом поговорити з путіним про виведення військ

Канцлер Німеччини Олаф Шольц збирається "найближчим часом" поговорити з президентом РФ путіним та закликати його вивести війська з України. Про це Шольц повідомив на з'їзді німецької протестантської церкви в Нюрнберзі, повідомляє The Guardian.

Він сказав, що планує телефонну розмову з путіним. "Я збираюся невдовзі знову це зробити", - підкреслив Шольц.

Він також зауважив, що передумовою справедливого миру в Україні є виведення росією її військ. "Це те, що потрібно розуміти", - сказав глава німецького уряду.

Серед аудиторії, яка слухала канцлера, час від часу лунали вигуки "переговори". Шольц у відповідь на це сказав: "Вести переговори - це нормально. Питання в тому, хто з ким і про що веде переговори".

При цьому в планах путіна телефонної розмови із Шольцем поки нема. Про це заявив прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков, слова якого цитують російські ЗМІ.

Востаннє Шольц і путін мали телефонну розмову в грудні 2022 року. 

Нагадаємо, Макрон пообіцяв обговорити з Шольцем "сильніші, конкретні, дуже чіткі гарантії безпеки" для України. 

Статті

Донбас
04.11.2024
12:30

Військові Z-«експерти» мріють, як Зеленського стратять «з явними ушкодженнями тіла». Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу відзначилися низкою публікацій, які гордо назвали інтерв'ю з «незалежними» експертами. Незалежність авторів «резонансних» коментарів і «неупередженого» аналізу, скажімо чесно, викликає великі сумніви.   
Країна
03.11.2024
15:14

Що таке інформаційна війна. І чому Україна її програє

Щоб змусити звичайну людину вбити іншу (ми говоримо не про патологічних вбивць, а про пересічних людей), потрібен емоційний заряд - емоція, яка викличе це неприродне для нормальної людини бажання. А також моральне виправдання – пояснення, чому...
Світ
02.11.2024
09:36

“Катування з боку російських солдатів досягло рівня систематичної, схваленої на державному рівні політики”. Огляд західних медіа

“Порівняв безперервні атаки, які українські сили намагаються відбити, з “постійною грою у ‘вбити крота’, коли нові кризові точки виникають швидше, ніж з ними можна впоратися”. Це дозволяє Росії швидко просуватися вперед, коли вона знаходить слабке...
Всі статті