Шольц пропонує запровадити "розподіл праці" для країн, які допомагають Україні

Канцлер Німеччини Олаф Шольц висловився за те, щоб розподілити завдання між державами, які надають військову допомогу Україні. Про це повідомляє Телеграм-канал "BILD російською" з посиланням на інтерв'ю Шольца газеті Frankfurter Allgemeinen.

У разі військової допомоги "певний поділ праці має сенс", сказав Шольц. На його думку, Німеччина, наприклад, могла б «наголосити на протиповітряній обороні та артилерії».

На запитання, чому Німеччина досі не поставила ані бойових танків, ані бойових літаків, канцлер відповів: «Ми підтримуємо Україну всім, що їй потрібне для самооборони».

Шольц наголосив, що Німеччина та її союзники підтримують зусилля України щодо захисту своєї цілісності та суверенітету. За словами канцлера, Київ не ухвалить «ніякого продиктованого росією світу», як і Німеччина.

Водночас, DW з посиланням на видання Die Welt зазначає, що Шольц відмовив Україні у постачанні танків Leopard 2. За даними журналістів, Шольц відхилив пропозицію українського прем'єра Дениса Шмигаля про збільшення військової підтримки Україні.

У повідомленні нагадується, що німецька машинобудівна компанія Krauss-Maffei Wegmann ще 8 квітня пропонувала поставити Києву 100 танків Leopard 2A7, а також запасні частини до них та навчальні матеріали на загальну суму 1,55 млрд євро. Ця пропозиція і стала підставою для прохання прем'єр-міністра України.

Статті

Світ
26.09.2024
22:00

Російський метал у Європі: "історична помилка" Брюсселя

Європейський санкційний «паркан» щодо російської металопродукції виглядає як діряве решето. Цинізм у тому, що дірки у "паркані" передбачливо зробили самі єврочиновники.
Країна
25.09.2024
14:09

Квартирний бум проти переселенців. Їдеш від війни – залишай дітей, старих та тварин

Вимушені переселенці стають легкою здобиччю для недобросовісних власників. На жаль, навіть договір не завжди може захистити орендарів.
Донецьк
23.09.2024
12:17

Перейменування на Донеччині: як у 2024 році змінювали назви, пов'язані з РФ

Вже втретє за останні 10 років населенні пункти Донецької області стикаються із необхідністю масово змінювати назви об’єктів топоніміки на своїй території.
Всі статті