Шольц пропонує запровадити "розподіл праці" для країн, які допомагають Україні

Канцлер Німеччини Олаф Шольц висловився за те, щоб розподілити завдання між державами, які надають військову допомогу Україні. Про це повідомляє Телеграм-канал "BILD російською" з посиланням на інтерв'ю Шольца газеті Frankfurter Allgemeinen.

У разі військової допомоги "певний поділ праці має сенс", сказав Шольц. На його думку, Німеччина, наприклад, могла б «наголосити на протиповітряній обороні та артилерії».

На запитання, чому Німеччина досі не поставила ані бойових танків, ані бойових літаків, канцлер відповів: «Ми підтримуємо Україну всім, що їй потрібне для самооборони».

Шольц наголосив, що Німеччина та її союзники підтримують зусилля України щодо захисту своєї цілісності та суверенітету. За словами канцлера, Київ не ухвалить «ніякого продиктованого росією світу», як і Німеччина.

Водночас, DW з посиланням на видання Die Welt зазначає, що Шольц відмовив Україні у постачанні танків Leopard 2. За даними журналістів, Шольц відхилив пропозицію українського прем'єра Дениса Шмигаля про збільшення військової підтримки Україні.

У повідомленні нагадується, що німецька машинобудівна компанія Krauss-Maffei Wegmann ще 8 квітня пропонувала поставити Києву 100 танків Leopard 2A7, а також запасні частини до них та навчальні матеріали на загальну суму 1,55 млрд євро. Ця пропозиція і стала підставою для прохання прем'єр-міністра України.

Статті

Донбас
23.02.2025
18:06

Жителям зруйнованої Авдіївки наказали вірити в швидке відродження міста. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу радісно передруковували російські коментарі з приводу зовнішньополітичних кроків Дональда Трампа, додавали «експертні» думки доморощених «політологів» з цього приводу. Однак місцевий порядок денний теж...
Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Всі статті