Школи України готові до початку навчання у змішаному режимі – Шкарлет

Школи України готові прийняти учнів до навчання у змішаному режимі, проте остаточне рішення – за батьками. Про це розповів міністр освіти та науки Сергій Шкарлет в ефірі телемарафону єдиних новин 12 серпня, - пише УП.

Він зазначив, що початок навчання і його формат залежатиме від безпекової ситуації.

"Рішення щодо участі кожної дитини в освітньому процесі буде прийматися перш за все батьками. На сьогодні держава, громади, засновники готують заклади освіти до початку навчального року, організація може змінюватися. Ми готові до того, що процес навчання буде в змішаному режимі. Адже це буде певним чином чергувати очне навчання з онлайн-навчанням і дасть можливість кожному викладачу формувати певну черговість у засвоєнні матеріалу", – сказав Шкарлет.

Міністр освіти додав, що програму та підходи переглянули під час першої хвилі пандемії COVID-19.

"Змінили контент, предметність і черговість, щоб були мінімальні втрати в освітньому процесі. Зараз акцент – на системне шкільне навчання", – зазначив він.

За його словами, вчителі можуть внести зміни, якщо діти погано засвоюватимуть матеріал. Наприклад, удосконалити календарний план чи побудувати індивідуальну освітню траєкторію для учнів.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті