Північна Корея ухвалила закон про нанесення превентивного ядерного удару

Північна Корея ухвалила закон, що дозволяє їй завдавати превентивного ядерного удару по противнику "у разі загроз". Про це пише Кореспондент з посиланням на південнокорейське агентство Yonhap.

"Якщо система управління державними ядерними силами перебуває під загрозою через напад противника, ядерний удар з метою знищення сил противника, включаючи джерело провокації та командний пункт, наноситься автоматично та негайно за наперед схваленим планом", - цитує документ агентство.

Згідно з ухваленим документом, застосувати ядерну зброю північна Корея може, якщо здійснено: 

- напад на КНДР із застосуванням ядерної чи іншої зброї масового ураження, а також коли загроза такого нападу вважається "неминучою",

- напад на керівництво держави та керівників командування ядерними силами,

- напад на стратегічні об'єкти країни. 

Крім того, завдати превентивного удару в КНДР мають намір, якщо "виникне необхідність оперативно запобігти розширенню масштабів війни, а також для захоплення ініціативи у війні".

Пхеньян також заявив, що володіння ядерною зброєю є її "законним та невід'ємним правом". 

Як повідомлялося раніше, РФ попросила Північну Корею допомогти з постачанням боєприпасів.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті