"Зроблено неможливе". На Донеччині відновлено газопостачання - Кириленко

На Донеччині відновлено газопостачання. Про це повідомив голова Донецької ОВА Павло Кириленко у Facebook.

"Фактично, зроблено неможливе: на Донеччині відновлено газопостачання. Це - без перебільшення - героїчний вчинок усіх, причетних до цього процесу. Зокрема, працівників облгазу, Укртрансгазу, обласної та місцевих військових адміністрацій. Таку високу оцінку висловив на засіданні Штабу з підготовки об'єктів ЖКГ до осіннньо-зимового періоду під час воєнного стану міністр розвитку громад і територій України Олексій Чернишов", - повідомив Кириленко.

Разом з тим він зазначив, що це не гарантує безперебійне проходження опалювального сезону. 

"Крім того, не забезпечують централізованого опалення на усій території області. Як вже повідомляв, централізоване опалення буде у 15 громадах Донеччини, у 10 громадах опалюватимуться об'єкти критичної інфраструктури та будуть облаштовані пункти обігріву. У 10 громадах на даний час централізоване опалення неможливе - передусім тому, що там точаться активні бойові дії й відновлення зруйнованої критично важливої інфраструктури неможливе", - наголосив Кириленко.

За його словами, на сьогоднішній день теплоносій вже отримують 4 лікарні та 10 закладів освіти в Андріївській, Удачненській та Шахівській громадах. 

Загалом же опалювальний сезон стартує на Донеччині з 1 листопада. 

"На терміни його початку, звичайно, можуть вплинути як погода, так і військові дії - ворог обов'язково використає фактор морозів як зброю передусім проти цивільного населення. Втім, оборону області забезпечуватимемо за будь-яких умов. На усі виклики реагуватимемо чітко й злагоджено: влада усіх рівнів, а також фахівці, що забезпечують життєдіяльність області, залишаються на місцях і працюють", - написав голова Донецької ОВА.

Як повідомлялося раніше, у Слов’янській громаді на Донеччині починається опалювальний сезон.

Статті

Країна
22.11.2024
14:00

Українська металургія: вгору чи вниз?

При погіршенні ситуації на Донеччині через втрату джерел постачання коксівного вугілля виплавка сталі може скоротитися до 3-4 млн т. Мова про Покровськ.
Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Всі статті